Przekłuwanie uszu

Kurs odbywa się:

Blomdahl Medical jest producentem kolczyków do przekłuwania uszu, nosa i pępka oraz biżuterii hipoalergicznej Caring Jewellery. Naszą pasją jest bezpieczeństwo i zdrowie naszych Klientów. Dlatego też, wszystkie nasze procedury i produkty przygotowujemy z uwzględnieniem aspektów medycznych.

Alergia na nikiel jest nabytą alergią kontaktową skóry, która powstaje i później rozwija się w wyniku ciągłego kontaktu z metalowymi przedmiotami, które zawierają nikiel, takimi jak: zamki, guziki, monety czy biżuteria.

Alergii na nikiel nie można wyleczyć. Jedynym rozwiązaniem jest unikanie kontaktu z metalami zawierającymi nikiel. Jednak może to być bardzo trudne, ponieważ wszystkie metale (nawet metale szlachetne, takie jak: złoto, srebro i platyna) zawierają nikiel, chociażby w postaci domieszek. Dlatego też, nie ma metalowych kolczyków, które są całkowicie wolne od niklu. Nakładając nawet złote kolczyki, możemy doświadczyć uczucia uciążliwego bólu i swędzenia.

Biżuteria Blomdahl (Caring Jewellery), która została opracowana po konsultacjach z lekarzami dermatologami. Biżuteria Blomdahl nie wywołuje alergii na nikiel, ponieważ jest wykonana z plastiku medycznego z zerową (0%) zawartością niklu lub z czystego tytanu medycznego (Pure Medical Titanium). Część kolczyka, która nie ma bezpośredniej styczności z ciałem jest platerowana w kolorze złota lub srebra  (Golden Titanium i Silver Titanium) i ozdobiona kryształami oraz perłami Swarovskiego. Hipoalergiczne kolczyki Blomdahl polecane są dla osób, które chcą mieć pewność, że noszenie kolczyków nie przyczyni się do powstania alergii na nikiel (zwłaszcza w pierwszym roku po przekłuciu: uszu, nosa lub pępka). Biżuteria Blomdahl może być również noszona przez osoby, które mają już alergię na nikiel, złoto lub inne metale i nie mogą nosić żadnych innych kolczyków ze względu na pojawiający się uciążliwy ból i swędzenie.

W programie:

– Historia i aspekty medyczne
– Skład zestawu BLOMDAHL
– Bezpieczne kolczyki (tytan i plastik medyczny)
– Technika przekłuwania uszu
– System stabilizacyjny – jedno przekłucie = dwie dziurki
– Okres gojenia
– Prawo i przepisy

Możliwość zamówienia zestawu do przekłuwania uszu w cenie 390 zł lub w systemie wymiany starego aparatu na nowy w cenie 290 zł. Wtedy opłatę za zestaw należy uiścić razem z zadatkiem na szkolenie.

Dofinansowanie na kurs z UP dla osób bezrobotnych, nasz wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych 2.08/00026/2015

Lokalizacja
Zielona Góra
Terminy
od

14

Grudnia
do

14

Grudnia
od

25

Stycznia
do

25

Stycznia
od

27

Lutego
do

27

Lutego
od

28

Marca
do

28

Marca
od

30

Kwietnia
do

30

Kwietnia
od

24

Maja
do

24

Maja
od

28

Czerwca
do

28

Czerwca
od

26

Lipca
do

26

Lipca
od

26

Września
do

26

Września
od

25

Października
do

25

Października
od

29

Listopada
do

29

Listopada
Cena kursu
Grupowy:
400,-
Zadatek:
200,-
Indywidualny:
700,-
Ilość godzin:
4
Zapisz się
zapisz się

Aktualności

Roczna szkoła kosmetyczna Beauty Expert

Roczna szkoła kosmetyczna 😃 [...]

Beauty Expert Gdynia

Szkoła kosmetyczna Beauty Expert Gdynia [...]

Beauty Expert Zielona Góra

Uwaga ❗️ ❗️ [...]